Hakkımızda

Mükemmeli Hedefleriz

İşimizde uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz. İş yapış şeklimizle fark yaratırız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Yenilikçi ve yaratıcıyız

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Sürekli gelişimi destekleriz

Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.

Vizyonumuz

Mükemmeli Hedefleriz

Doğaltaş sektöründeki akademik ve global tecrübesini, ileri teknoloji ve üretim anlayışıyla birleştirip geliştirmek, ülkemizin sahip olduğu yer altı kaynaklarına hak ettiği değeri kavuşturmaktır.

Misyonumuz

Mükemmeli Hedefleriz

Bu güne kadar devam ettirdiğimiz ‘ Doğru Çözüm ’misyonunu ve anlayışını daha da geliştirip yaymak ve ülkemizin doğal taş kaynaklarını en iyi şekilde işleyerek, globalleşen dünyanın gereklerini yerine getirmek, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını toplam kalite yönetimi ile cevaplamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.